Mini Bambi

Ürün Kodu MiniBambi

Bebek gelişimine katkı sağlayan, özel eğimli, sıvı geçirmez pedli bebek yatağı.

1.147,26 TL
802,70 TL
KDV Dahil
%30,03
İndirim
Bu Üründen Kazancınız 344,56 TL
1.147,26 TL
802,70 TL
KDV Dahil
%30,03
İndirim
Bu Üründen Kazancınız 344,56 TL
1.290,83 TL
903,05 TL
KDV Dahil
%30,04
İndirim
Bu Üründen Kazancınız 387,78 TL
1.346,74 TL
942,17 TL
KDV Dahil
%30,04
İndirim
Bu Üründen Kazancınız 404,57 TL
1.443,29 TL
1.010,19 TL
KDV Dahil
%30,01
İndirim
Bu Üründen Kazancınız 433,1 TL
Sadece 1 adet yatak fiyatıdır.

Özel Eğimli

Bebek Yatağı

Bebeklerde kas gelişimi 6 aya kadar devam ettiği için mide kapakçığı görevini tam olarak yapamamaktadır ve mide içeriği boğaza kaçabilmektedir. Mini Bambi, özel eğimi sayesinde bu sorunu ortadan kaldırmakta, bebeğinize daha güvenilir ve konforlu bir uyku sunmaktadır.

Tertemiz Uykular

APF / Air Permeable Fabric

Air Kumaşın vücuda temas ettiği yüzey yüksek nem emme kapesitesine sahip, ısıyı vücudun dışına taşıyarak, vücut ısısını dengeleyen %100 pamuktan üretilmiştir.

Air kumaşta kaliteli ve konforlu bir uykuyu elde etmeniz için mükemmel bir örme tekniği kullanılmıştır. Kullanılan çapraz örgü sistemi ile, 3 boyutlu esnek, hava geçişi sağlayan, nem düzenleyici ve ağırlığı dengeleyici yapıya sahiptir. Hava geçiren özel air kumaş sayesinde yatağınız nefes alır ve en küçük hareketinizde hava sirkülasyonunu sağlayarak kötü kokuların önüne geçer. Bu sayede uyku konforunuz artar.

Tertemiz Uykular

Fermuarlı Çıkarılabilir Ped

Yatağın üstündeki ped, fermuarlı olup, diğer yataklardan farklı olarak çıkarılabilir ve yıkanabilir özelliğe sahiptir. Bu sayede sadece rahat ve konforlu bir uyku değil, aynı zamanda hijyenik ve sağlıklı bir uyku da sağlar.

Daha Uzun Ömürlü Yatak

Sıvı Geçirmez Membran

Kılıf fermuarlı yapısı ile çıkarılıp, yıkanabilir özelliğe sahiptir. Bu özelliği sadece rahat ve konforlu bir uyku değil, aynı zamanda hijyenik ve sağlıklı bir uyku da sağlar.

Alerji

Kontrol Teknolojisi

Yatak yüzeyinde, mikro-kapsüllerin içlerine yerleştirilen probiyotikler, hastalıklara yol açan zararlı mikroorganizmalara yer bırakmaz. Küf ve mantar oluşumunun engellenmesine yardımcı olur. Alerjiye sebep olan maytların doğal yolla yok edilmesini kolaylaştırır. Alerjik reaksiyon ve astıma yol açan alerjenlerin yoğunlaşmasını engeller. Her gece yenilenen etkisi sayesinde, yatağınızda sürekli güvenilir ve doğal hijyenik bir ortam sağlar. Mikroorganizmaların oluşturduğu leke ve kötü koku oluşumunu azaltır.

Yumuşacık Bir Dokunuş

Kuştüyü Sünger

Kuştüyü sünger çok yumuşak ve esnek özel bir süngerdir. Vücudun temasında yumuşak bir dokunuş sağlar. Yatağın temelini oluşturan kuştüyü sünger, bebeğin kemik gelişimini doğru şekilde destekler.

 
 
 
 
 
 
 

Ürün Detayları