Selfaction Yatak

Ürün Kodu Selfaction Yatak

Selfaction Yatak, farklı konfor anlayışlarını tek bir yatakta buluşturuyor…

Sadece 1 adet yatak fiyatıdır.
  • 1
  • 2
  • 2
  • 4
  • 4

1-Nanoteknolojik Örme Kumaş

Her mevsime uygun, yumuşak tuşeye sahip kumaş yapısı ile huzurlu bir uyku konforu sağlar.

2 - HR Sünger

HR Sünger yüksek yoğunluk ve yüksek dirence sahiptir. Bu özellikler sayesinde kullanılan HR Sünger vücut ağırlığının yüzeye dengeli dağılmasını sağlamaktadır. Sadece süngerden oluşan yapı sayesinde sessiz bir uyku için ideal bir ortam sağlar.

3-Comfort Balance Technologoy

Türkiye’de ve dünyada ilk ve tek olan Comfort Balance Teknolojisi yatağın her iki tarafında bulunan 27’şer, toplamda 54 kanala yerleştirilebilen 108 çubuk ile çiftlerin yatak tercihlerini istedikleri gibi ayarlamalarını sağlamasının yanı sıra, yatağın, boyun, bel ve bacak bölgelerinin yumuşaklığını da farklı sertlik derecelerinde ayarlamasına olanak sağlıyor.

4 - Omurga Destek Süngeri

Yatak içinde kullanılan yüksek dansitedeki sünger ile omurga desteklenmektedir. Sünger yüksekliğinin artması konforu daha da arttırır ve kalın süngerinden dolayı daha yumuşak bir zemin hissi verir. Yatağınız size kalın sünger tabakasının konforunu sunar.

5 - Kenar Destekli Kuş Tüyü Sünger

Kuş Tüyü kadar yumuşak ve esnek yapısından dolayı, bu özel süngere Kuş Tüyü Sünger adı verilmektedir. Kenar destek süngeriyle desteklenen sünger, yatağınızın çökmesini ve deforme olmasını önleyerek daha uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor.