Yatak

Yatak

Yatak modellerinde aradığınız konforu ve huzuru Bambi'de bulacaksınız. Yoğun ve tempolu bir günün ardından ya da spordan sonra evinize gelip ayakkabı, çanta ve üzerinizdeki tüm yüklerden kurtulup rahat bir uyku hayal ediyorsanız Bambi yatak sizin için en doğru seçim olacaktır.

Online Satış Başladı!

Bambi online yatak mağazamızdan tek kişilik yatak, çift kişilik yatak çeşitlerinden en iyi ve en uygununu detaylıca inceleyip seçebilir, online olarak satın alabilirsiniz. Bambi; her türlü vücut tipi düşünülmüş bol seçenekli, özgürce seçim yapabileceğiniz yatak markasıdır. Çift kişilik (160x200, 180x200, 140x190, 150x200, 200x200), tek kişilik (100x200, 90x190, 90x200,120x200 cm) yatak boyutları(ebat) bulunmaktadır. En ucuz ve en kaliteli yatak modellerini Bambi'de bulabilirsiniz.

BAMBOO SLEEP

BAMBOO SLEEP

2.884,00 TL
2.041,20 TL
ROYAL CRAFT

ROYAL CRAFT

5.264,00 TL
3.731,93 TL
COMFORT BALANCE

COMFORT BALANCE

1.985,00 TL
1.405,20 TL
LATEX THERAPY

LATEX THERAPY

4.795,00 TL
3.393,60 TL
MAGNASAND THERAPY

MAGNASAND THERAPY

4.190,00 TL
2.965,20 TL
SLEEPURE

SLEEPURE

3.053,00 TL
2.160,00 TL
LATEX TOPPER

LATEX TOPPER

1.642,00 TL
1.161,60 TL
VISCO COMFORT

VISCO COMFORT

5.106,00 TL
3.614,40 TL
LATEXTRA

LATEXTRA

3.627,00 TL
2.566,80 TL
NIRVANA PRIME

NIRVANA PRIME

4.192,00 TL
2.967,60 TL
VISCOLUX

VISCOLUX

4.005,00 TL
2.834,40 TL
INFINITY

INFINITY

3.472,00 TL
2.457,60 TL
KAPOK LIFE

KAPOK LIFE

3.332,00 TL
2.358,00 TL
CLIMA NATUREL PRIME

CLIMA NATUREL PRIME

3.310,00 TL
2.342,40 TL
SERENITY

SERENITY

2.957,00 TL
2.092,80 TL
DIAMOND

DIAMOND

3.310,00 TL
2.342,40 TL
FRESHCELL PRIME

FRESHCELL PRIME

2.506,00 TL
1.773,60 TL
COTTON MASTER

COTTON MASTER

3.203,00 TL
2.266,80 TL
QUANTUM VISCO

QUANTUM VISCO

3.454,00 TL
2.444,40 TL
THERMIC PRIME

THERMIC PRIME

2.550,00 TL
1.804,80 TL
PINKY

PINKY

2.348,00 TL
1.662,00 TL
CASHMERE

CASHMERE

2.132,00 TL
1.508,40 TL
GOLDEN

GOLDEN

1.752,00 TL
1.186,88 TL
SAFECARE

SAFECARE

1.374,00 TL
862,05 TL
VISCO TOPPER

VISCO TOPPER

1.642,00 TL
1.161,60 TL

Bambi Yatak

Kuştüyünden Yumuşak Royal Craft Yatak
Kuştüyünden Yumuşak Royal Craft Yatak

Kişiye özel tasarım ve el işçiliği ile mükemmel ve estetik bir uyku deneyimi sunmaktadır. Hypersoft sünger teninize kuştüyünden daha yumuşak ve kadifemsi bir esneklik hissi verecektir. Paket yay sistemi ile ses yalıtımı sağlanmıştır. Ayrıca paket yay sistemi vücudun basıncınızın yatağa tam yayılmasına yardımcı olur. Eşler için özel tasarlanmış bu yatak ile eşler uyku sırasında birbirlerinin hareketlerinden etkilenmezler. Pamuklu yapısı sebebi ile üstün nem emme kapasitesine sahiptir.

Omurgayı Destekleyen Visco Comfort Yatak
Omurgayı Destekleyen Visco Comfort Yatak

Elastik sünger ile uyku halinde omurgaya binen basıncın dengelenmesi amaçlanmıştır. Visco comfort yaysız yataklar elastik sünger ile omurganızı destekleyerek kan dolaşımınızı kusursuzlaştırır. Ayrıca elastik süngerin altında bulunan HR Sünger ile vücut ağırlığınızın yatak yüzeyine dengeli dağılması sağlanır.

Kötü Kokuları Önleyen Latex Therapy Yatak
Kötü Kokuları Önleyen Latex Therapy Yatak

7 Bölgeli latex süngerler ile vücudun farklı tüm bölümlerini destekleyerek omurganın şeklini korumaktadır. Hava geçirgenliği sayesinde kötü kokuların önüne geçer. 3 boyutlu hava tabakası omurgaya binen basıncı düşürür, yatak ile yastığın omurganızı koruyacak şekilde konumlanmasına yardımcı olur. Omurga şeklinin doğru pozisyonda kalması konforlu bir uyku için önemlidir.

Paket Yay Sistemli Nirvana Prime Yatak
Paket Yay Sistemli Nirvana Prime Yatak

Bambi Nirvana yataklar çift paket yay sistemi ile vücut basıncınız yatağa eşit şekilde yayarak çok daha fazla konforlu bir uyku ve dinlenmeyi amaç edinmiştir. Yaylar birbirine değmeyecek şekilde torbalar içinde paketlenerek ses yalıtımı sağlanmış bu sayede yatak yaylarının sesleri kesilmiştir. Ped kısmında kullanılan mini paket yay sistemi ile hava akışı sağlanmış ve uyku sırasında terleme en aza indirilmiştir.

Şifalı Magnasand Therapy Yatak
Şifalı Magnasand Therapy Yatak

Manyetik kum karışımlı özel sünger ile zihinsel ve fiziksel terapi etkisi düşünülerek uyku esnasında rahatlamanız amaçlanmıştır. Yapısında 20'ye yakın mineral bulunduran manyetik siyah kum yüzyıllardır şifa kaynağı olarak kullanılmaktadır. Yatak içinde bulunan manyetik kumlar ile karıştırılmış süngerler gün içersinde teknolojik aletlerden aldığınız manyetik etkiyi uyku esnasında düzenleyerek yeni güne zinde başlamanıza yardımcı olur.

Hava Alan Hijyenik Latextra Yatak
Hava Alan Hijyenik Latextra Yatak

Micro gözenekli, esnek, hijyenik ve nefes alabilen bu süngerler ile uyku esnasında terlemeyi en aza indirir, vücut şeklinize adapte olarak omurganızı korur. Bel fıtığı, kas ağrıları ve sağlıklı kan dolaşımı için ideal bir yatak modelidir. Hava alan ve vücudunuzu destekleyen yapısı ile yorgun uyanma hallerine çözüm olarak üretilmiştir.

Antibakteriyel Infinity Yatak
Antibakteriyel Infinity Yatak

Yapısında kullanılan anti statik kumaş ile vücutta bulunan elektriğin atılmasına yardımcı olur. Bel, baş sırt ve omuzu destekleyerek ağrılardan kurtulmanıza yardımcı olur. Hava alan yapısı sayesinde anti bakteriyel yatak yapısındadır , mikroorganizmaların üremesine engel olur.

Yıkanabilir Quantum Visco Yatak
Yıkanabilir Quantum Visco Yatak

Omurganın en hassas bölgesi desteklenerek en konforlu uyku amaçlanmıştır. Yıkanabilir fermuarlı yatak kılıfı kolayca çıkartılıp çamaşır makinesinde yıkanabilir. Kuştüyü sünger yapısı ile çok yumuşak bir his amaçlanmıştır.

Terletmeyen Kapok Life Yatak
Terletmeyen Kapok Life Yatak

Uyurken terliyorum diyenler için özel olarak üretilmiş kapok elyafı ile terlemeye kesin çözüm amaçlanmıştır. Hypersoft sünger ile yumuşak ve kadifemsi bir dokunma his sağlanmıştır. Akıllı sünger ile ortopedik bir yapıya sahiptir. Anti bakteriyel ve terletmeyen yatak yapısındadır.

Termal Clima Naturel Prime Yatak
Termal Clima Naturel Prime Yatak

Kışın sıcak, yazın serin bir uyku çekebilmenize olanak tanıyan özel bir yapıya sahiptir. Bambi yatak ile uyku esnasında termal konforun özgürlüğünü sağlarsınız. Tek kişilik yatak, çift kişilik seçim yapma özgürlüğü sunan Clima Naturel Prime yataklar her türlü iklimde rahatça uyumanızı sağlar. Vücut ısınızı dengeler.

Nemlenmeyen Diamond Yatak
Nemlenmeyen Diamond Yatak

Yapısında kullanılan Viskon kumaşlar nem alma özelliği bakımından pamuklu yataklardan daha üstündür. Yapısı gereği nem alma özelliği çok yüksektir. Parlak ve zarif bir yatak görünümü sağlamaktadır. Ayrıca hareket eden bağımsız yaylar ile omurganın yatağa olan basıncını dengeleyerek rahat bir uyku çekmenizi sağlar.

En İyi Yatak Bambi!

Yatak Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Yatak Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

En iyi Yatak Nasıl Olmalıdır?
Yeni bir yatak alırken kendinize sormanız gereken bir kaç soru vardır. Bu sorulardan bazıları ve seçim yapmanızı kolaylaştıracak olanları şu şekildedir; Uyurken çok hareket ediyor muyum? Hangi pozisyonlarda uyuyorum? Vücut tipim hangi tür yatağa uyumlu olabilir? Ayrıca yine seçim yapmadan önce satın alacağınız yatak modeli ve fiyatını da göz önünde bulundurmalısınız. Bunlara ek olarak kilo durumunuza göre sağlam ya da ebatları size uygun olacak yataklar seçmeniz gerekmektedir. Yatak satın alırken yatağın garantisi hakkında bilgi sahibi olmaya çalışmalısınız.

Yatak Tavsiyesi ve Kişiye Özel Yataklar
Yatak Tavsiyesi ve Kişiye Özel Yataklar

Visko Yatak Nedir?
Visco yatak markaları hangileridir?
Elastik sünger yapılı yataklar; uyku esnasında omurgaya binen yükün tüm vücuda dengeli bir şekilde yayılmasına yardımcı olacak bir teknolojidir. Uyandığınızda yorgun hissediyorsanız bunun sebebi omurganızın bütün gece boyunca tüm yükü sırtlanmasından kaynaklanmaktadır.

Hangi Yatak Modelleri Tercih Edilmelidir?
Hangi Yatak Modelleri Tercih Edilmelidir?

Vücut Şeklini Alan Yatak
Beliniz ile alakalı ciddi sağlık sorunları yaşıyorsanız özellikle bel fıtığı, bel düzleşmesi, kireçlenme, kırık, çıkık ya da kas ağrıları ile alakalı problemleriniz var ise doktorunuzun tavsiyesi üzerine yatak tercihi yapmanızda fayda vardır. Ancak sağlıksal sorunlar dışında fiziksel ve zihinsel sıkıntılar yaşıyorsanız ürünlerimizin özelliklerine göre size en uygun olan yatak modelini seçebilirsiniz.

Omurga Sağlığı için Yatak Nasıl Olmalıdır?
Omurga Sağlığı için Yatak Nasıl Olmalıdır?

Sırt Ağrısı için Yatak Seçimi Nasıl Olmalıdır?
Omurga sağlığınız için satın alacağınız yatak vücudunuzdaki doğal kavisleri desteklemelidir. Ayrıca yatağın sertlik derecesi arttıkça omurganıza binecek olan yük ve yatağın basıncıda aynı oranda artacaktır. Yatağın sertlik derecesi kaç olmalıdır? Sorusuna verebileceğimiz en ideal cevap; kilonuza göre yatak sertlik derecesini ayarlayarak en uygun seçimi yapmanız faydalı olacaktır. Mağazalarımızdan size en uygun olan yatağı deneyerek satın alabilirsiniz.

BAMBİ Satış Noktaları

Size en yakın BAMBİ satış bayisini bulmak için arama yapın

Bambi Yatak