Hakkımızda

Bambi, akıllı uyku konforları

1965 yılında Çetmen Koltuk ismiyle başlayan sektördeki yolculuğumuza, 1997 yılından itibaren BAMBİ markası adı altında devam etmekteyiz.

Yenilikçi bir firma olarak öncelikli hedefimiz ürün kalitemiz ile en iyi hizmeti vermektir. Tasarım ve Ar-Ge faaliyetleriyle en konforlu uykuya ulaşmaya çalışmaktayız. Artan müşteri portföyümüze her zaman en kaliteli hizmeti sağlamaktayız. Son 10 yıldır yatak - baza – başlık üretiminde büyük bir ivme kazanarak, hedeflerimize emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Tüm Türkiye’de çok iyi bilinen bir firma olup, ülkemizde 700’e yakın mağaza sayısı ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız.  Dünyanın birçok farklı noktasına yerli üretim ürünlerimizi ihraç eden bir marka konumuna gelmenin sevinci içerisindeyiz.

İzmir’in Torbalı ilçesinde 70.000 m2’lik kapalı alanda olan fabrikamızda 1000 kişiye yakın ekibimiz ile en son teknolojiye sahip üretim bant ve makineleri kullanarak günlük 1500 adet yatak, 900 adet baza ve 500 adet başlık üretimi sağlamaktayız.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için Türkiye’nin 10 farklı yerinde toplam 27.500 m2’lik kapalı alanda, 47.000 ürün kapasiteli depolarımızla daha hızlı teslimat sağlamaktayız.

Bambi Yatak olarak en iyi sonucu alabilmek için, üretimde en kaliteli malzeme ile yeni nesil yüksek teknolojiyi birleştirmekteyiz. Ürünlerimizin tamamı TSE standartlarına uygun olarak üretilmekte ve 2 yıl garanti dahilindedir.

Ürün koleksiyonumuz sektörümüzde oluşan ihtiyaç, gelişme ve değişimlerle doğru orantılı olarak her yıl yenilenmektedir. Modellerimizin tamamı Tasarım Tescil Belgesi’ne sahip olup hayatımızı daha da kolaylaştıracak çözümler sunmaktadır.

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.