YATAK

Yatak modellerinde aradığınız konforu ve huzuru BAMBİ YATAK ile bulacaksınız. Yoğun ve tempolu bir günün ardından ya da spordan sonra evinize gelip ayakkabı, çanta ve üzerinizdeki tüm yüklerden kurtulup rahat bir uyku hayal ediyorsanız Bambi yatak sizin için en doğru seçim olacaktır.

30 Ürün listelenmektedir

YATAK Online Satış Başladı!

Bambi online yatak mağazamızdan  tek kişilik yatakçift kişilik yatak çeşitlerinden en iyi ve en uygununu detaylıca inceleyip seçebilir, online olarak satın alabilirsiniz. Bambi; her türlü vücut tipi düşünülmüş bol seçenekli, özgürce seçim yapabileceğiniz yatak markasıdır.  çift kişilik (160x200, 180x200, 140x190, 150x200, 200x200),  tek kişilik (100x200, 90x190, 90x200,120x200 cm) yatak boyutları(ebat) bulunmaktadır. En ucuz ve en kaliteli yatak modellerini Bambi'de bulabilirsiniz.

Yatak seçerken, kaliteli bir uyku için çok önemli bir unsurdur. Kaliteli bir uyku ise yoğun bir gün için ihtiyaç duyulan enerjiye sahip olduğunuz dmektir. Uzmanlar, çok iyi bir gece uykusunu elde etmek için her 6 - 7 yılda bir yatakların periyodik olarak değiştirilmesini öneriyor. Süre dışında, yatağınız sizi rahatsız ediyor, gece uyanıyor ya da uyandığınızda rahatsız hissediyorsanız yatağınızı değiştirmenin zamanı gelmiş olabilir. Yatak odası mobilyalarınızı değiştirmek ya da yeni bir yatak almak istiyorsanız, Bambi yatak modellerinden en iyi yatağı bulabilirsiniz.

Vücudunuzda bir ağrıya neden olması, yatağın vücuda uygun olmadığını ya da günlük rutinlerden kaynaklanan ağrıları istenilen kadar ortadan kaldırmadığını gösterir. İstirahat esnasında devam eden ağrılar, uyku kalitesine paralel olarak yaşam kalitesini de düşürür. Vücut ölçülerine göre çift kişilik yatak ve tek kişilik yatak; dolgu tipine göre yatak modelleri arasından, sizin için en iyi yatak modelini seçebilirsiniz. Sorunsuz ve kaliteli bir uyku uyuyabilirsiniz. En iyi yatak modelini seçmek için cinsiyet, yaş, boy, kilo ve uyku pozisyonu gibi kriterlere göre seçim yapmanız gerekebilir. Boy, basınç alanlarına verilen desteği; kilo ise omurganın ideal pozisyonunu alması için yatağınızın size vermesi gereken desteği belirler. Yatak seçiminde diğer bir önemli kriter yatma pozisyonudur. Yan, sırt üstü, yüzü koyun ve ters yatış pozisyonları, omurganın yatağa nasıl yerleşeceğini gösterir. Bu sebeple her bir yatağın, değişik uyku pozisyonlarına uyumu farklıdır.

Güzel ve kaliteli uyku olmasını sağlayan ve bedenimize bu rahatı yaşatan en önemli şey de yatağımız! Her şeyin fazlası zarar. Fazla yumuşak, fazla sert, fazla küçük veya çok eski bir yatak iyi bir uykuya engel olur. Rahat olmayan, vücudu desteklemeyen bir yatakta derin ve dinlendirici bir uyku almak mümkün değildir. Vücuda uygun, doğru şekilde destek sağlayan rahat ve yeteri kadar geniş bir yatak, kesintisiz ve dinlendirici bir uyku için gerekli en önemli şeydir. Yatağın uyku esnasında çok fazla dönme ihtiyacı hissetmemenize veya eşinizin hareketlerinden etkilenmemenize yardımcı olması gerekir, böylece yeni güne uyandığınızda ağrılar hissetmez ve sorunlar yaşamazsınız.

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.