YATAK

Yatak modellerinde aradığınız konforu ve huzuru BAMBİ YATAK ile bulacaksınız. Yoğun ve tempolu bir günün ardından ya da spordan sonra evinize gelip ayakkabı, çanta ve üzerinizdeki tüm yüklerden kurtulup rahat bir uyku hayal ediyorsanız BAMBİ YATAK sizin için en doğru seçim olacaktır. En uygun yatak fiyatları ve kalitesine Bambi Yatak ile sahip olabilirsiniz.

29 Ürün listelenmektedir

HER BÜTÇEYE UYGUN YATAK FİYATLARI, BAMBİ YATAK ONLİNE MAĞAZAMIZDA !

Bambi online yatak mağazamızdan  tek kişilik yatakçift kişilik yatak çeşitlerinden en iyi ve en uygununu detaylıca inceleyip seçebilir, online olarak satın alabilirsiniz. Bambi; her türlü vücut tipi düşünülmüş bol seçenekli, özgürce seçim yapabileceğiniz yatak markasıdır.  çift kişilik (160x200, 180x200, 140x190, 150x200, 200x200),  tek kişilik (100x200, 90x190, 90x200,120x200 cm) yatak boyutları(ebat) bulunmaktadır. En ucuz ve en kaliteli yatak modellerini Bambi'de bulabilirsiniz.

Yatak seçerken, kaliteli bir uyku çok önemli bir unsurdur. Kaliteli bir uyku yoğun bir gün için ihtiyaç duyulan enerjiye sahip olduğunuz anlamına gelir. Uzmanlar, çok iyi bir gece uykusunu elde etmek için her 6 - 7 yılda bir yatakların periyodik olarak değiştirilmesini öneriyor. Süre dışında, yatağınız sizi rahatsız ediyor, gece uyanıyor ya da uyandığınızda rahatsız hissediyorsanız yatağınızı değiştirmenin zamanı gelmiş olabilir. Yatak odası mobilyalarınızı değiştirmek ya da yeni bir yatak almak istiyorsanız, Bambi yatak modelleri arasından en iyi yatağı bulabilirsiniz.

Vücudunuzda bir ağrıya neden olması, yatağın vücuda uygun olmadığını ya da günlük rutinlerden kaynaklanan ağrıları istenildiği kadar ortadan kaldırmadığını gösterir. İstirahat esnasında devam eden ağrılar, uyku kalitesine paralel olarak yaşam kalitesini de düşürür. Vücut ölçülerine göre çift kişilik yatak ve tek kişilik yatak; dolgu tipine göre yatak modelleri arasından, sizin için en iyi yatak modelini seçebilirsiniz. Sorunsuz ve kaliteli bir uyku uyuyabilirsiniz. En iyi yatak modelini seçmek için cinsiyet, yaş, boy, kilo ve uyku pozisyonu gibi kriterlere göre seçim yapmanız gerekebilir. Boy, basınç alanlarına verilen desteği; kilo ise omurganın ideal pozisyonunu alması için yatağınızın size vermesi gereken desteği belirler. Yatak seçiminde diğer bir önemli kriter yatma pozisyonudur. Yan, sırt üstü, yüzü koyun ve ters yatış pozisyonları, omurganın yatağa nasıl yerleşeceğini gösterir. Bu sebeple her bir yatağın, değişik uyku pozisyonlarına uyumu farklıdır.

Güzel ve kaliteli uyku olmasını sağlayan ve bedenimize bu rahatı yaşatan en önemli şey de yatağımız! Her şeyin fazlası zarar. Fazla yumuşak, fazla sert, fazla küçük veya çok eski bir yatak iyi bir uykuya engel olur. Rahat olmayan, vücudu desteklemeyen bir yatakta derin ve dinlendirici bir uyku almak mümkün değildir. Vücuda uygun, doğru şekilde destek sağlayan rahat ve yeteri kadar geniş bir yatak, kesintisiz ve dinlendirici bir uyku için gerekli en önemli şeydir. Yatağın uyku esnasında çok fazla dönme ihtiyacı hissetmemenize veya eşinizin hareketlerinden etkilenmemenize yardımcı olması gerekir, böylece yeni güne uyandığınızda ağrılar hissetmez ve sorunlar yaşamazsınız.

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

WEB SİTEMİZİ HANGİ AMAÇLA ZİYARET ETMİŞTİNİZ?

SİTEYİ ZİYARET AMACINIZA ULAŞTINIZ MI ?

Hangi konuda görüşünüzü iletmek istersiniz?

Hizmetlerimizin verildiği hangi kanalla ilgili görüş iletmek istersiniz?

Hizmetlerimizle ilgili olarak aşağıdaki unsurlardan ne kadar memnunsunuz?

Genel Memnuniyet
Talebinizin çözülmesi
Sunulan hizmet kalitesi
Diğer görüş ve yorumlarınız için:

Size en iyi deneyimi sunmamız için size ulaşmamızı ister misiniz? "Kişisel verilerimin, müşteri memnuniyet anketi süreçlerinin planlanması, ürün ve hizmetler hakkında bilgilendirilmem, talep ve şikayet süreçlerinin yürütülmesi amacıyla BAMBİ tarafından işlenmesini ve ve bu amaçla BAMBİ''in hizmet aldığı tedarikçilere ve iş ortaklarına aktarılmasını kabul ediyorum."

Anket Tamamlandı!
Teşekkür ederiz...