Ortopedik Yatak

Ortopedik Yatak

Bir yatak seçiminde en önemli kural, yatağın ortopedik olmasıdır. Ortopedik yataklar rahat bir uyku sağlamakla kalmayıp aynı zamanda kronik bel ve sırt ağrılarının oluşumunu da engeller. Uzmanların tavsiyesi üzerine, yatağını değiştirerek bu ağrılardan tamamen kurtulan insanları mutlaka duymuşsunuzdur. Günümüzün yaklaşık 1/3‘ünü uykuda geçiririz. Bu zaman dilimi, sekiz saatlik bir süreye tekabül etmektedir.

Yılın her mevsiminde rahat uyku çekebileceğiniz yatak modellerini; fabrika satış mağazalarında, mobilya mağazalarında ya da online alışveriş sitelerinde kolayca bulabilirsiniz. Tasarımcıların yeni fikirleri ile daha nitelikli boyutlar kazanan yatak teknolojileri, size farklı seçenekler sunmaktadır. Ortopedik yatak teknolojisinin en önemli özelliği olan hava kanalları sayesinde siz derin bir uykuya dalarken, en yeni teknolojiler ile dinlenmenize yardımcı olur. Yeni sezon ortopedik yataklarda bulunan visco kumaş teknolojisi, yatağın iç katmanını korurken, vücuda temas edecek bölgeler için yumuşak bir doku oluşturuyor. Bu tür yatak teknolojilerinde; ferahlatan hava kanalları, dengeli ve üst düzey basınç özelliği ile birlikte hareket yalıtımı ve dayanıklılık  üst seviyededir.

Ürün iadesi ve değişimi, garantili yatak alışverişleri sayesinde paranızın tam karşılığını geri alabilirsiniz. Böylece hem kendiniz için hem de sevdikleriniz için doğru yatağı bulmanız daha kolay olur. Kapıda ödeme, ücretsiz kargo, mağaza rahatlığında alışveriş ve ekstra talepleriniz için online mesajlaşma sayfalarından iletilerinizi göndererek müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz.        

Ortopedik yatak modellerinde yatak yay modelleri ve özellikleri de önemlidir. Ortopedik yatakların, klasik ve katlanır modelleri de bulunmaktadır. Ayrıca taşımaya yardımcı tutamaklar ve koruyucu ambalajları ile hem kullanımı hem de korunması esnasında rahat edersiniz.