Climextra ile Mevsime göre yatak
Climextra ile Mevsime göre yatak

Mevsim geçişleri, uyku düzenimizi ve konforumuzu doğrudan etkileyen önemli faktörlerden biridir. Bambi Yatak, Sens-Ice teknolojisiyle mevsime göre uyum sağlayan yatak çözümleri sunarak bu sorunu kökten çözüyor. Climextra ile donatılmış yataklar, sıcak yaz aylarında serin, soğuk kış aylarında ise sıcak tutan özellikleriyle dikkat çekiyor. İşte Sens-Ice teknolojisinin sunduğu avantajlar ve bu teknolojinin nasıl çalıştığına dair detaylar:

Sens-Ice Teknolojisi Nedir?

Climextra, Bambi Yatak tarafından geliştirilen ve yatakların mevsimsel koşullara göre uyum sağlamasını sağlayan çift taraflı bir yataktır. Bu teknoloji, yatak kumaşlarında kullanılan özel termoregülasyon lifleri sayesinde hava sıcaklığına göre sıcaklık ayarlaması yapar. Yazlık yüzeyinde bulunan Sens-Ice teknolojisi yaz aylarında yatağın yüzey sıcaklığını düşürür. Kışlık yüzeyinde bulunan yün karışımlı özel kumaş sayesinde sıcak tutar.

Yaz Ayları İçin Serinlik

Yaz aylarında yüksek sıcaklıklar uyku kalitesini düşürebilir. Yazlık yüzeyinde Sens-Ice teknolojisi ile donatılmış Climextra, serin tutan kumaşı sayesinde yatak yüzeyinin aşırı ısınmasını önler. Bu özellik, terlemeyi azaltır ve daha rahat bir uyku sağlar. Ayrıca, hava geçirgenliği yüksek olan bu yataklar, nem kontrolü yaparak yatak içindeki havanın taze kalmasını sağlar.

Kış Ayları İçin Sıcaklık

Kış aylarında evlerin soğuması ile birlikte yatak odalarında da sıcaklık düşebilir. Climextra yataklar, vücut ısısını yakalayarak geri yansıtır ve böylece yatak içinde sıcak bir ortam oluşturur. Bu, uyku sırasında vücut ısısının düşmesini önler ve derin uyku evrelerine daha kolay ulaşmanızı sağlar.

Sağlık ve Konfor

Climextra, sadece mevsimsel konfor sağlamakla kalmaz, aynı zamanda sağlık açısından da faydalar sunar. Termoregülasyon özelliği, vücut ısısının ideal seviyede kalmasını sağlayarak uyku sırasında oluşabilecek sağlık problemlerini minimize eder. Özellikle romatizmal hastalıkları olan kişiler için sıcak tutan yataklar, sabahları daha az ağrı ile uyanmanızı sağlayabilir.

Climextra ile Bambi Yatak, yıl boyunca ideal uyku ortamını garanti eder. Bu yenilikçi teknoloji ile donatılmış yataklar, mevsim şartlarına göre uyum sağlayarak sizi her zaman konforlu ve sağlıklı bir uyku deneyimine davet ediyor. Her mevsim için ideal bir uyku çözümü arıyorsanız, Climextra yataklar mükemmel bir seçimdir.

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

WEB SİTEMİZİ HANGİ AMAÇLA ZİYARET ETMİŞTİNİZ?

SİTEYİ ZİYARET AMACINIZA ULAŞTINIZ MI ?

Hangi konuda görüşünüzü iletmek istersiniz?

Hizmetlerimizin verildiği hangi kanalla ilgili görüş iletmek istersiniz?

Hizmetlerimizle ilgili olarak aşağıdaki unsurlardan ne kadar memnunsunuz?

Genel Memnuniyet
Talebinizin çözülmesi
Sunulan hizmet kalitesi
Diğer görüş ve yorumlarınız için:

Size en iyi deneyimi sunmamız için size ulaşmamızı ister misiniz? "Kişisel verilerimin, müşteri memnuniyet anketi süreçlerinin planlanması, ürün ve hizmetler hakkında bilgilendirilmem, talep ve şikayet süreçlerinin yürütülmesi amacıyla BAMBİ tarafından işlenmesini ve ve bu amaçla BAMBİ''in hizmet aldığı tedarikçilere ve iş ortaklarına aktarılmasını kabul ediyorum."

Anket Tamamlandı!
Teşekkür ederiz...