Kampanyalar

1. Bambi Yatak “Robot Süpürge Hediye Kampanyası ”Koşulları aşağıdadır.

 • * Robot Süpürge Hediye Kampanyası Borjen ve Magnasand Therapy modellerinin 150x200 cm., 160x200 cm., 180x200 cm. ve 200x200 cm. ölçülerinde geçerlidir. 

  Diğer ölçü ve modeller ile Magnasand Therapy Classic ve Borjen Classic kampanyaya dahil değildir. 

  * Belirtilen model ve ölçülerde 1 Tk. Set (Yatak, Baza, Başlık) alımlarında 1 Adet Fakir Robot Süpürge Robert ll RS 720 modeli, belirtilen model ve ölçülerde 1 Ad. Yatak alımlarında, 1 Adet Fakir Robot Süpürge Robert ll RS 710 hediye edilecektir. 

  * Kampanya 06 Eylül 2021 Pazartesi tarihinden itibaren başlayacaktır. Robot Süpürge adetleri stoklarla sınırlıdır.

  *Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

  Hediye edilen ürünün teslimatı Bambi bayii tarafından, satın alınan Bambi Yatak ürünleri ile birlikte yapılacaktır. Ancak talep edilmesi halinde hediye edilen ürün Bambi bayiinden teslim tesellüm belgesi imzalanarak elden teslim alınabilecektir. 

  Hediye edilen Fakir robot süpürgenin garanti süresi, ürünün paketi açılıp Bambi bayii tarafından garanti belgesine kaşe vurulduğu gün başlayacaktır. Fakir robot süpürgeye ilişkin garanti, satış sonrası hizmetler, müşteri memnuniyetini sağlama, nasıl kullanılacağına ilişkin açıklama yapma, kullanım önerisi verme, teknik inceleme yapma, kurma ve montaj etme gibi hediye edilen ürüne ilişkin yükümlülükler satış yapan Bambi  bayii veya Bambi Mobilya ve Yatak Sanayi A.Ş.’ye ait değildir.

  Kampanya kapsamında hediye edilen Fakir robot süpürgenin arıza, iade, değişim ve onarım taleplerine ilişkin sorumlu ve yetkili merci, FAKİR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ DIŞ TİC. A.Ş.’dir. Hediye edilen ürünlere ilişkin iade, değişim, arıza ve onarım talepleri FAKİR ELEKTRİKLİ  EV ALETLERİ DIŞ TİC. A.Ş. tarafından karşılanacaktır.

  Kampanya kapsamında satın alınan Bambi Yatak ürünlerinin tüketici tarafından ambalajının açılması halinde hijyen kuralları gereğince cayma hakkı kullanılamaz.

  Kampanya kapsamında satın alınan BAMBİ Yatak ürünlerine ilişkin iptal, iade veya cayma taleplerinin Bambi bayii tarafından kabul edilmesi halinde, hediye edilen Fakir robot süpürge de kullanılmamış, paketi açılmamış, hasar görmemiş ve yeniden satılabilir özelliğini yitirmemiş bir şekilde Bambi bayiine iade edilecektir. Ancak hediye olarak verilen Fakir robot süpürgede herhangi bir hasar, arıza, çizik vb. sorun olması veya paket içeriğindeki aksesuarların ve belgelerin eksik olması halinde, hediye ürün bedeli, (www.fakirshop.com.tr de gösterilen satış tarihindeki fiyat) toplam satış bedelinden mahsup edilerek alıcıya bedel iadesi yapılacaktır. 

  Kampanyadan faydalanan alıcılar işbu bilgilendirme formu ile kampanya şartları hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirildiğini kabul ve beyan eder.

  Fiyatlarımıza % 8 KDV dahildir.

  Bambi Yatak haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

  Site içerisinde yer alan ürünlerde, teknik arızalardan dolayı oluşabilecek fiyat, tipografi ve renk hatalarından Bambi Yatak sorumlu değildir.

  Kampanya süresince yapılacak olan alışverişlerde peşin fiyatına 9 taksit imkanı, anlaşmalı olduğumuz program ortaklığına dahil; Bonus, World, Axess, Card Finans, Paraf, Bankkart kredi kartları için geçerlidir.


2. Bambi Yatak “ İndirim Kampanyası ”Koşulları aşağıdadır.

 • Bambi Yatak “ İndirim Kampanyası " 30 Eylül 2021 tarihine kadar geçerlidir 

 • Kampanya bütün baza, başlık, set ve aksesuarlarda (puf ve Josephine) %35 ’e varan indirim yapılmasını sağlamaktadır. 

 • Başka kampanyalar ile birleştirilemez.

 • Fiyatlarımıza % 8 KDV dahildir.

 • Kampanya ürünleri üretim ve stoklarla sınırlıdır. 

 • Bambi Yatak haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Site içerisinde yer alan ürünlerde, teknik arızalardan dolayı oluşabilecek fiyat, tipografi ve renk hatalarından Bambi Yatak sorumlu değildir.
 • Kampanya süresince yapılacak olan alışverişlerde peşin fiyatına 9 taksit imkanı, anlaşmalı olduğumuz program ortaklığına dahil; Bonus, World, Axess, Card Finans, Paraf, Bankkart kredi kartları için geçerlidir.

 

3. Bambi Yatak Ev Tekstili “Net %30 İndirim Kampanyası ”Koşulları aşağıdadır.

 • İndirim Kampanyası 30 Eylül 2021 tarihine kadar tüm ev tekstili ürünlerinde geçerlidir.
 • Kampanya “Tüm ev tekstili ürünlerde Net %30 indirim yapılmasını”  sağlamaktadır.
 • Kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.
 • Fiyatlarımıza % 8 KDV dahildir.
 • Bambi Yatak haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Site içerisinde yer alan ürünlerde, teknik arızalardan dolayı oluşabilecek fiyat, tipografi ve renk hatalarından Bambi Yatak Sorumlu değildir.
 • Kampanya süresince yapılacak olan alışverişlerde peşin fiyatına 9 taksit imkanı, anlaşmalı olduğumuz program ortaklığına dahil; Bonus, World, Axess, Card Finans, Paraf, Bankkart kredi kartları için geçerlidir.


Bambi Yatak A.Ş.